Home

Schedule Page

Columbia Interfaith Basketball League

2018-2019

Boys 6th & 7th Grade

Away
Score
Home
Score
Date
Time
Location
Court
St Joseph's Dipner
48
JCC Jenkins
7
Thursday
Nov 29
6:30 pm
JCC
EPC Hudson
26
JCC Younginer
10
Thursday
Nov 29
7:30 pm
JCC
SJN Austin
19
Word of God Simon
50
Saturday
Dec 1
9 am
Shandon Pres
EPC Willard
50
SJN Sambenedetto
13
Saturday
Dec 1
10 am
Shandon Pres
St. Joseph's Sandifer
5
St John's Episcopal Goddard
62
Saturday
Dec 1
11 am
Shandon Pres
EPC Culp
20
Trinity Rhodes
44
Saturday
Dec 1
12 noon
Shandon Pres
EPC Ferguson
11
St. John's Episcopal Baker
38
Saturday
Dec 1
7 pm
Shandon Pres
 
EPC Culp
14
St. John's Episcopal Baker
27
Monday
Dec 3
7 pm
St. John's Episcopal
St Joseph's Smith
36
SJN Austin
15
Monday
Dec 3
8 pm
St. John's Episcopal
St. Joseph's Sandifer
15
JCC Jenkins
39
Thursday
Dec 6
6:30 pm
JCC
EPC Ferguson
29
JCC Younginer
26
Thursday
Dec 6
7:30 pm
JCC
Word of God Simon
47
SJN Sambenedetto
10
Saturday
Dec 8
12 noon
Shandon Pres
St Joseph's Smith
22
St John's Episcopal Goddard
43
Saturday
Dec 8
1 pm
Shandon Pres
St Joseph's Dipner
33
EPC Hudson
26
Saturday
Dec 8
2 pm
Shandon Pres
EPC Willard
16
Trinity Rhodes
33
Saturday
Dec 8
6 pm
Shandon Pres
 
SJN Sambenedetto
9
EPC Hudson
47
Monday
Dec 10
7 pm
St. John's Episcopal
EPC Willard
26
St. John's Episcopal Baker
44
Monday
Dec 10
8 pm
St. John's Episcopal
St Joseph's Smith
31
JCC Jenkins
25
Thursday
Dec 13
6:30 pm
JCC
EPC Culp
34
JCC Younginer
31
Thursday
Dec 13
7:30 pm
JCC
St. Joseph Dipner
48
EPC Ferguson
26
Saturday
Dec 15
10 am
Shandon Pres
SJN Austin
24
St John's Episcopal Goddard
53
Saturday
Dec 15
3 pm
Shandon Pres
Word of God Simon
27
Trinity Rhodes
55
Saturday
Dec 15
4 pm
Shandon Pres
St. Joseph's Sandifer
6
EPC Hudson
39
Saturday
Dec 15
5 pm
Shandon Pres
 
SJN Austin
20
JCC Jenkins
47
Thursday
Dec 20
6:30 pm
JCC
EPC Willard
52
JCC Younginer
25
Thursday
Dec 20
7:30 pm
JCC
SJN Sambenedetto
9
Trinity Rhodes
56
Saturday
Jan 5
12 noon
Shandon Pres
Word of God Simon
16
St. John's Episcopal Baker
33
Saturday
Jan 5
4 pm
Shandon Pres
St Joseph's Smith
27
EPC Hudson
37
Saturday
Jan 5
5 pm
Shandon Pres

St. Joseph's Sandifer

moved to Saturday, January 12, 10 am

16

EPC Ferguson

moved to Janary 12, 10 am

at Shandon Pres

39
Saturday
Jan 5
6 pm
Shandon Pres
EPC Culp
32
St Joseph's Dipner
44
Saturday
Jan 5
7 pm
Shandon Pres
 
SJN Austin
f
EPC Hudson
w
Monday
Jan 7
6:30 pm
St. John's Episcopal

St Joseph's Smith

moved to Sat. Jan 12, Shandon Pres

35

EPC Ferguson

game to be moved to Saturday, January 12, 9 am at Shandon Pres

45
Monday
Jan 7
8 pm
St. John's Episcopal
St John's Episcopal Goddard
49
JCC Jenkins
16
Thursday
Jan 10
6:30 pm
JCC
Word of God Simon
f
JCC Younginer
w
Thursday
Jan 10
7:30 pm
JCC
Trinity Rhodes
36
St John's Episcopal Goddard
37
Saturday
Jan 12
12 noon
Shandon Pres
SJN Sambenedetto
16
St. John's Episcopal Baker
44
Saturday
Jan 12
4 pm
Shandon Pres
EPC Willard
36
St Joseph's Dipner
56
Saturday
Jan 12
5 pm
Shandon Pres
St. Joseph's Sandifer
21
EPC Culp
44
Saturday
Jan 12
6 pm
Shandon Pres
 
St Joseph's Smith
27
EPC Culp
28
Monday
Jan 14
7 pm
St. John's Episcopal
EPC Willard
38
St. Joseph's Sandifer
7
Monday
Jan 14
8 pm
St. John's Episcopal
St. John's Episcopal Baker
48
JCC Jenkins
18
Thursday
Jan 17
6:30 pm
JCC
SJN Sambenedetto
19
JCC Younginer
38
Thursday
Jan 17
7:30 pm
JCC

Trinity Rhodes

moved to Jan 26, 6 pm at Shandon Pres

34

St. John's Episcopal Baker

moved to Jan 28, 6 pm at Shandon Pres

31
Saturday
Jan 19
   

St John's Episcopal Goddard

moved to Feb 2nd, 12 noon at Shandon Pres

EPC Hudson

moved to Feb 2nd, 12 noon at Shandon Pres

Saturday
Jan 19
SJN Austin
20
EPC Ferguson
33
Saturday
Jan 19
4 pm
Shandon Pres
Word of God Simon
35
St Joseph's Dipner
38
Saturday
Jan 19
6 pm
Shandon Pres
 
Word of God Simon
26
St. Joseph's Sandifer
21
Monday
Jan 21
7 pm
St. John's Episcopal
St Joseph's Smith
22
EPC Willard
40
Monday
Jan 21
8 pm
St. John's Episcopal
EPC Hudson
37
JCC Jenkins
32
Thursday
Jan 24
6:30 pm
JCC
Trinity Rhodes
49
JCC Younginer
18
Thursday
Jan 24
7:30 pm
JCC
St John's Episcopal Goddard
39
EPC Ferguson
47
Saturday
Jan 26
12 noon
Shandon Pres
SJN Sambenedetto
19
St Joseph's Dipner
54
Saturday
Jan 26
4 pm
Shandon Pres
SJN Austin
18
EPC Culp
43
Saturday
Jan 26
5 pm
Shandon Pres
 
Trinity Rhodes
26
St Joseph's Dipner
32
Monday
Jan 28
7 pm
St. John's Episcopal
St John's Episcopal Goddard
42
EPC Culp
29
Monday
Jan 28
8:30 pm
St. John's Episcopal
EPC Ferguson
31
JCC Jenkins
21
Thursday
Jan 31
6:30 pm
JCC
St. John's Episcopal Baker
43
JCC Younginer
35
Thursday
Jan 31
7:30 pm
JCC
SJN Sambenedetto
20
St. Joseph's Sandifer
29
Saturday
Feb 2
9 am
Shandon Pres
SJN Austin
21
EPC Willard
36
Saturday
Feb 2
10 am
Shandon Pres
Word of God Simon
39
St Joseph's Smith
41
Saturday
Feb 2
11 am
Shandon Pres
St. John's Episcopal Goddard
29
EPC Hudson
39
Saturday
Feb 2
12 noon
Shandon Pres

 

Everyone plays in the tournament. The bracket will be posted at the conclusion of the season.